K U Z G U N S O F T W A R E

Yükleniyor

Şirket Hakkında

Yazılım, bilgi teknolojileri, reklamcılık ve danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Dilerseniz detaylı bir şekilde tüm hizmetlerimizi Şirket Ana Sözleşmesi sayfasından okuyabilirsiniz.
Ürün ve hizmetler hakkında fiyat bilgisi ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için muhakkak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Teknik destek fatura kesim tarihinden 1 yıl sonraya kadar ücretsiz olarak yapılmaktadır. (E-Ticaret paketlerimiz için bu süre 5 yıldır.)Diğer yıllarda ise teknik destek hizmeti, ürün hizmet bedeli üzerinden hesaplanmaktadır.
Yazılımlarımız tamamiyle size uygun ve isteklerinize arz oluşturabilecek şekilde yapılmaktadır. Hizmeti satın aldıktan sonra servis yerimiz sizin sunucunuz ise üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Hizmetler

Çağımızın vitrini olarak adlandırılan websiteler artık neredeyse bütün şirket ve kişilerin ihtiyacı haline geldi. Siz de e-ticaret, blog, tanıtım vb. amaçlı websiteler açarak bu dijital çağa ayak uydurabilirsiniz.
Özgün tasarımlı ve kullanışlı programların hepimizin cebine sığması için tasarlanmış yazılımlardır. Android ve IOS başta olmak üzere bütün sistem yazılımlarına uyumlu şekilde mobil uygulamalar geliştirmekteyiz.
Kara, Hava, Deniz yolu ticaretleri veya ön muhasebe ve muhasebe programları gibi ticaretinizi daha pratik ve daha takip edilebilir konuma getirebilecek programlar üretmekteyiz.
Dijital çağda insanların vitrinlerini, showroomlarını veya mağazalarını internet üzerinden gezilebilir konuma getirmek için özel lazer tarama cihazımızla yaptığımız çekim işlemidir.
Çoğunlukla gençler tarafından tercih edilen ve çağımızın oyuncağı haline gelen Mobil ve Masaüstü oyunların geliştirilmesi, tasarlanması ve yazılımıdır.

Dijital Ajans

Markanızın insanlar tarafıdan bilinip tanınabilir hale gelebilmesi için öncelikle marka hikayesi yazılması ile başlayan logo, kartvizit, afiş, antetli kağıt, zarf tasarımları vb. ile devam edilen bir yolculuktur.
4K 60fps destekli kameralarımız, drone kameralarımız ve aksiyon kameralarımız ile gerçekleştirdiğimiz ürününüzü tanıtmak, dijital medya, anılarınızı kaybetmemek amacıyla yapılmaktadır.
Ürünüzü gerçek ölçeğinde bilgisayar ve dijital ortamda tarayarak veya modelleyerek görseller ya da videolar oluşturuyoruz. Dijital Oyun bölümümüzde de bu modelleme alanımızı kullanmaktayız.

İletişim

9.00-18.00 arasında mesaimizi sürdürmekteyiz. Ancak telefon numaramıza 7/24 ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
Ofisimiz Istanbul'un Avrupa yakasında Beşiktaş bölgesindedir. Tam adresimizde iletişim bölümünden erişebilir aşağıdaki 'Ulaşım' butonundan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ulaşım
COVID-19 önlemleri sebebiyle toplantılarımızı Zoom veya Google Meet üzerinden yapmayı tavsiye ediyoruz. Ancak iletişim adreslerinden bize ulaşarak randevu talebinde bulunup onaylandığı takdirde ise ofisimizde toplantı gerçekleştirilebilir.
info@kuzgunsoftware adresinde gerçekleştireceğiniz bütün görüşmeler yetililerimiz tarafından takip edilmektedir. Buna ek olarak can@kuzgunsoftware.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.